Hradec Králové 28.05.2009

Společnost Metalcom Sp.z o.o. Wroclaw dokončila implementaci IS KARAT

Společnost NALCOM úspěšně dokončila implementaci podnikového řešení KARAT ve společnosti METALCOM Sp.z o.o. Wroclaw. Společně s řešením specifik obchodu se spojovacím materiálem na polském trhu byl při implementaci kladen důraz na datové propojení s mateřskou společností METALCOM Kutná Hora a.s. .

Metalcom Sp. z o. o. ve Wroclawi je dceřinnou společností METALCOM Kutná Hora a.s., která je jedním z největších dodavatelů spojovacího materiálu v České a Slovenské republice. K významným zákazníkům patří firmy působící v oblastech strojírenství, elektrotechniky, energetiky, hutnictví, automobilového průmyslu a výstavby i rekonstrukcí železničních tratí.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy. V této oblasti společnost nabízí pro výrobní firmy širokou škálu oborových řešení.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE...) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com
 

«  zpět