Hradec Králové 10.06.2009

Implementace řešení pro elektronický obchod ve společnosti MEDICA FILTER

Společnost NALCOM v uplynulém období realizovala řešení pro elektronický obchod spojené s modernizací webových stránek ve společnosti MEDICA FILTER, spol. s r.o.. Řešení elektronického obchodu je přímo napojené na podnikový informační systém a při jeho implementaci bylo třeba pokrýt specifika spojená s variantností výrobního sortimentu společnosti. Po několikaměsíčním provozu byl celý projekt vyhodnocen vedením společnosti MEDICA FILTER jako úspěšný s velmi pozitivním dopadem na obchodní a marketingové aktivity společnosti.

Společnost MEDICA FILTER je výrobní firma, která vznikla v roce 1991. Předmětem činnosti firmy je výroba jednorázového sterilního krycího programu pro operační sály, výroba bavlněné profesní konfekce pro personál zdravotnických zařízení, prodej netkané textilie a jiná obchodní činnost. Společnost je certifikována podle ISO 9002 a její systém řízení kvality je každoročně auditován pracovníky certifikačního ústavu DQS se sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy. V této oblasti společnost nabízí pro výrobní firmy širokou škálu oborových řešení.
 

«  zpět