Aktuality

IS KARAT vyhrál v soutěži IT projekt roku 2017
23.04.2018

Projekt „Implementace globálního IS KARAT“ ve společnosti ČKD Blansko Holding, a. s. se stal vítězem 15. ročníku soutěže IT projekt roku 2017

...více»
Informační systém pro Zahradnické centrum Brabec
08.01.2015

Firma Zahradnické centrum Brabec, s.r.o. z Modřic podepsala se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního systému. Hlavní částí dodávky je oborové řešení pro zahradnická centra vyvinuté společností NALCOM. V rámci implementace bude komplexně řešena rovněž problematika logistiky v rámci Sdružení zahradnických center, jehož je firma Zahradnické centrum Brabec součástí.

...více»
Informační systém pro Zahradnictví Dvořák a syn
12.11.2013

Firma Zahradnictví Dvořák a syn z Teplic podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního systému. Hlavní částí dodávky je oborové řešení pro zahradnická centra vyvinuté společností NALCOM. V rámci implementace bude komplexně řešena rovněž problematika logistiky v rámci Sdružení zahradnických center, jehož je firma Zahradnictví Dvořák a syn součástí.

...více»
Informační systém KARAT pro Zahradnictví Líbeznice
30.05.2008
Firma Zahradnictví Líbeznice podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci podnikového řešení KARAT. Při výběru informačního systému byl kladen důraz zejména na řešení maloobchodního prodeje, realizace zahrad a logistiky ve vazbě na využití čárových kódů, a dále na komplexnost celé dodávky. Rozsah implementovaného řešení počítá s využitím funkčnosti většiny standardních modulů informačního systému KARAT. Implementace, která proběhne během roku 2008, by měla výrazně zefektivnit firemní procesy a tím i zvýšit konkurenceschopnost společnosti. ...více»