Hradec Králové 30.05.2008

Informační systém KARAT pro Zahradnictví Líbeznice

Firma Zahradnictví Líbeznice podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci podnikového řešení KARAT. Při výběru informačního systému byl kladen důraz zejména na řešení maloobchodního prodeje, realizace zahrad a logistiky ve vazbě na využití čárových kódů, a dále na komplexnost celé dodávky. Rozsah implementovaného řešení počítá s využitím funkčnosti většiny standardních modulů informačního systému KARAT. Implementace, která proběhne během roku 2008, by měla výrazně zefektivnit firemní procesy a tím i zvýšit konkurenceschopnost společnosti.

Firma Zahradnictví Líbeznice byla založena v roce 1993 a jejími hlavními činnostmi jsou provozování plnosortimentního zahradnického centra a realizací a údržeb zahrad. Firma má řadu obchodních partnerů po celé Evropě. Zahradnictví Líbeznice je jedním z 9 členů Sdružení zahradnických center.

Společnost NALCOM, která je spoluautorem řešení KARAT výroba, se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy.

«  zpět