Hradec Králové 23.09.2009

Informační systém pro Floracentrum Ferenčík

Firma Ferenčík s.r.o. z Českých Budějovic podepsala v těchto dnech se společností NALCOM smlouvu na implementaci informačního systému. O výběru informačního systému rozhodla především kladná reference z implementace IS ve firmě Zahradnictví Líbeznice. Hlavní částí dodávky je oborové řešení pro zahradnická centra vyvinuté společností NALCOM. V rámci implementace bude komplexně řešena rovněž problematika logistiky v rámci Sdružení zahradnických center, jehož je firma Ferenčík součástí. V návaznosti na nový informační systém je součástí dodávky také řešení IT infrastruktury zahrnující připojení pobočky v Trhových Svinech.

Historie firmy Ferenčík sahá do roku 1991 a její hlavní činností je provozování plnosortimentního zahradnického centra. Firma má řadu obchodních partnerů po celé Evropě. Firma Ferenčík je jedním z 9 členů Sdružení zahradnických center.

Společnost NALCOM se zabývá komplexními dodávkami informačních technologií zahrnujícími především řešení informačních systémů pro výrobní i obchodní firmy. V této oblasti společnost nabízí pro výrobní firmy širokou škálu oborových řešení.

 

«  zpět